Calligraphy Brush Metallic 5’li Set

Online Calligraphy Brush Çift Uçlu Metalik Fırça Kalemleri özellikle koyu kağıtlar için uygun olup, metalik etkiler için idealdir.

Dayanıklı fırça ve kaligrafi ucu, çok sayıda tasarım seçeneği ile çok çeşitli yazı ve değişik tip genişlik de çizim olanağı sunar. İnce açılı ucun geniş fırça ucuyla kombinasyonu, farklı ve yaratıcı yazı tasarıma olanak tanır.

ONLINE Calligraphy Brush kalemleri, kaligrafi ve fırça ucun performansı ile el yazısı, hat ve kaligrafi içeren yazı etkinlikleriniz de güzel ve rahat yazım sunar. Özel kesim 2,5 mm ve kaligrafi uç davetiye, özel kartlar ve diğer el sanatlarında yazı yazma sanatı için iyi bir enstrümandır. Dengeli uç yapısıyla değişik vuruşlarda çizim ve ifade gücü yüksektir.

Farklı renkteki kağıtlarda kullanıma elverişlidir. Calligraphy Brush kalemlerinin zengin renk seçenekleriyle sonsuz kombinasyonlar ve efektler oluşturulabilir. Işığa dayanıklı su bazlı pigment mürekkep içerir bu sayede yıkanabilir çoğu tekstil ürününde leke bırakmaz. Toksik içermez güvenlidir.

ONLINE Calli.Brush kalemler, benzersiz Alman kalite ve işçiliğinin sonucunda test edilir ve sizlere sunulur.

Metallic 5'li SetMetallic 5'li Set

Metallic 5'li SetMetallic 5'li Set

Metallic 5'li SetMetallic 5'li Set

Metallic 5'li SetMetallic 5'li Set